UKL1C470KEDANATA
MFR.Part #
UKL1C470KEDANATA
JLCPCB Part #
C1668705
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 140mA@120Hz 16V 2.5mm 47uF 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS