UCX1H122MNS1ZD
MFR.Part #
UCX1H122MNS1ZD
JLCPCB Part #
C6006115
Package
SMD,D18xL22mm
Description
-40℃~+135℃ 1200uF 18mm 2000hrs@135℃ 22mm 40mΩ 50V 950mA@120Hz ±20% SMD,D18xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS