UKL1C470KEDANATD
MFR.Part #
UKL1C470KEDANATD
JLCPCB Part #
C1584063
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 2.5mm 280mA@10kHz 47uF 6.3mm ±10% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS