UVZ1C470MDD
MFR.Part #
UVZ1C470MDD
JLCPCB Part #
C1579774
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 16V 2mm 47uF 5mm 79mA@120Hz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS