UHW1V222MHD6TN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHW1V222MHD6TN
JLCPCB Part #
C2166634
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16mm 2.875A@120Hz 2200uF 35V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS