UVP1H220MPD1TD
MFR.Part #
UVP1H220MPD1TD
JLCPCB Part #
C1579340
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22uF 3.5mm 50V 89mA@120Hz 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS