UHV1V222MHD1TN
MFR.Part #
UHV1V222MHD1TN
JLCPCB Part #
C2166182
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 12mΩ 16mm 2.993A@120Hz 2200uF 35V 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS