UHW1H102MHD6TN
MFR.Part #
UHW1H102MHD6TN
JLCPCB Part #
C2166475
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.962A@120Hz 10000hrs@105℃ 1000uF 16mm 50V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS