UPJ1K470MPD6
MFR.Part #
UPJ1K470MPD6
JLCPCB Part #
C1594713
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 174mA@120Hz 420mΩ 47uF 5000hrs@105℃ 5mm 80V ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS