UCY2H390MHD
MFR.Part #
UCY2H390MHD
JLCPCB Part #
C1581616
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 16mm 35.5mm 380mA@120Hz 39uF 500V 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS