UPZ2W121MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPZ2W121MHD
JLCPCB Part #
C5112033
Package
Plugin,D18xL42mm
Description
-25℃~+105℃ 120uF 18mm 2000hrs@105℃ 42mm 450V 7.5mm 740mA@120Hz ±20% Plugin,D18xL42mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS