UHE1H102MHD6TN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHE1H102MHD6TN
JLCPCB Part #
C1584964
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1000uF 16mm 2.92A@100kHz 50V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS