UHV1E152MHD
MFR.Part #
UHV1E152MHD
JLCPCB Part #
C5111088
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 1.635A@120Hz 12.5mm 1500uF 22mm 25V 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS