UVK1E101MDD
MFR.Part #
UVK1E101MDD
JLCPCB Part #
C1580974
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100uF 180mA@120Hz 2000hrs@85℃ 25V 2mm 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS