UKT1V471MPD1TD
MFR.Part #
UKT1V471MPD1TD
JLCPCB Part #
C1586464
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 35V 460mA@120Hz 470uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS