UHV1A471MPD1TA
MFR.Part #
UHV1A471MPD1TA
JLCPCB Part #
C5111074
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 13mm 3.5mm 410mA@120Hz 470uF 6000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS