UVR2F470MHD1TN
MFR.Part #
UVR2F470MHD1TN
JLCPCB Part #
C5112394
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 16mm 2000hrs@85℃ 27mm 315V 340mA@120Hz 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS