UHV1A471MPD1TD
MFR.Part #
UHV1A471MPD1TD
JLCPCB Part #
C1984860
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10V 3.5mm 410mA@120Hz 470uF 59mΩ 6000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS