LKG1J821MESZCK
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKG1J821MESZCK
JLCPCB Part #
C6584745
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.9A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 22mm 30mm 63V 820uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS