UHE1V681MHD6
MFR.Part #
UHE1V681MHD6
JLCPCB Part #
C433171
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.425A@120Hz 10000hrs@105℃ 12.5mm 20mm 35V 5mm 680uF ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS