LNC2V102MTEF
MFR.Part #
LNC2V102MTEF
JLCPCB Part #
C1614803
Package
Bolt,D51xL58mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 22mm 350V 5000hrs@85℃ 51mm 58mm 8.4A@120Hz ±20% 螺栓,D51xL58mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS