LNT2G472MSEHBN
MFR.Part #
LNT2G472MSEHBN
JLCPCB Part #
C1619743
Package
Bolt,D76.2xL133mm
Description
-25℃~+105℃ 133mm 20.3A@120Hz 31.8mm 400V 4700uF 5000hrs@105℃ 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS