UHE1V330MDD1TA
MFR.Part #
UHE1V330MDD1TA
JLCPCB Part #
C5111049
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 115.5mA@120Hz 12.5mm 33uF 35V 5000hrs@105℃ 5mm 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS