LLG2G471MELB35
MFR.Part #
LLG2G471MELB35
JLCPCB Part #
C3721153
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.13A@120Hz 2000hrs@85℃ 30mm 35mm 400V 470uF ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS