QXP2K474JRP7FX
MFR.Part #
QXP2K474JRP7FX
JLCPCB Part #
C3808870
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 250V、800V 470nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS