LNY2G472MSEHBN
MFR.Part #
LNY2G472MSEHBN
JLCPCB Part #
C1619784
Package
Bolt,D76.2xL98mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22.68A@10kHz 31.8mm 400V 4700uF 76.2mm 98mm ±20% 螺栓,D76.2xL98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS