UVY2E3R3MED
MFR.Part #
UVY2E3R3MED
JLCPCB Part #
C1583800
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.5mm 250V 28mA@120Hz 3.3uF 6.3mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS