LGN2C272MELC45
MFR.Part #
LGN2C272MELC45
JLCPCB Part #
C1669255
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 2700uF 3000hrs@105℃ 35mm 4.65A@50kHz 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS