UCY2W180MPD
MFR.Part #
UCY2W180MPD
JLCPCB Part #
C1669055
Package
Plugin,D10xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000hrs@105℃ 18uF 215mA@120Hz 31.5mm 450V 5mm ±20% 插件,D10xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS