UHE1C152MPD
MFR.Part #
UHE1C152MPD
JLCPCB Part #
C445438
Package
Plugin,D10xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1500uF 16V 31.5mm ±20% 插件,D10xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS