LQR2W822MSEJBB
MFR.Part #
LQR2W822MSEJBB
JLCPCB Part #
C1619544
Package
Bolt,D90xL153mm
Description
-25℃~+85℃ 153mm 26.1A@120Hz 31.8mm 450V 5000hrs@85℃ 8200uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS