LGU1K152MELZ
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGU1K152MELZ
JLCPCB Part #
C1581806
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.61A@120Hz 10mm 1500uF 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 80V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS