UPS2A151MHD
MFR.Part #
UPS2A151MHD
JLCPCB Part #
C1588065
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 12.5mm 130mΩ 150uF 25mm 3000hrs@105℃ 355mA@120Hz 5mm ±20% Plugin,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS