LGG2E561MELB25
MFR.Part #
LGG2E561MELB25
JLCPCB Part #
C3724241
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.4A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 250V 25mm 30mm 560uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS