UHE1A123MHD
MFR.Part #
UHE1A123MHD
JLCPCB Part #
C5111010
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 12000uF 18mm 3.424A@120Hz 40mm 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS