UHE1A103MHD
MFR.Part #
UHE1A103MHD
JLCPCB Part #
C1581994
Package
Plugin,D16xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 10V 13mΩ 16mm 3.264A@120Hz 40mm 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS