UWG0J102MNL1GS
MFR.Part #
UWG0J102MNL1GS
JLCPCB Part #
C3829128
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 1000hrs@105℃ 1000uF 10mm 335mA@120Hz 6.3V ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS