UHD0J562MHD
MFR.Part #
UHD0J562MHD
JLCPCB Part #
C5110970
Package
Plugin,D12.5xL37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 2.72A@120Hz 37.5mm 5000hrs@105℃ 5600uF 5mm 6.3V ±20% 插件,D12.5xL37.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS