RPS1E391MCN1GS
MFR.Part #
RPS1E391MCN1GS
JLCPCB Part #
C3275158
Package
SMD,D10xL12.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.7mm 16mΩ 2000hrs@105℃ 25V 390uF 480mA@120Hz Polymer ±20% SMD,D10xL12.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS