UCP2W560MHD
MFR.Part #
UCP2W560MHD
JLCPCB Part #
C5110788
Package
Plugin,D12.5xL37.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 37.5mm 450V 490mA@120Hz 56uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL37.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS