UHD1V152MHD
MFR.Part #
UHD1V152MHD
JLCPCB Part #
C5110994
Package
Plugin,D12.5xL37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 1500uF 2.72A@120Hz 35V 37.5mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL37.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS