UFW2A330MPD1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UFW2A330MPD1TA
JLCPCB Part #
C2165375
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100V 2000hrs@85℃ 320mA@10kHz 33uF 5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS