UKA1C103MHD
MFR.Part #
UKA1C103MHD
JLCPCB Part #
C5111132
Package
Plugin,D18xL37mm
Description
-55℃~+105℃ 10000uF 16V 18mm 2.06A@120Hz 2000hrs@105℃ 37mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL37mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS