UPZ2W820MHD
MFR.Part #
UPZ2W820MHD
JLCPCB Part #
C1591367
Package
Plugin,D16xL42mm
Description
-25℃~+105℃ 16mm 2000hrs@105℃ 42mm 450V 550mA@120Hz 7.5mm 82uF ±20% Plugin,D16xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS