UFG1V222MHM
MFR.Part #
UFG1V222MHM
JLCPCB Part #
C1584877
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.84A@120Hz 1000hrs@85℃ 18mm 2200uF 35.5mm 35V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS