LNT1K333MSEB
MFR.Part #
LNT1K333MSEB
JLCPCB Part #
C1617914
Package
Bolt,D30xL103mm
Description
-40℃~+105℃ 103mm 2000hrs@105℃ 30mm 31.8mm 33000uF 80V 9.9A@120Hz ±20% 螺栓,D30xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS