LNX2L272MSEH
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNX2L272MSEH
JLCPCB Part #
C1498255
Package
Bolt,D76.2xL153mm
Description
-25℃~+85℃ 153mm 2700uF 31.8mm 5000hrs@85℃ 550V 76.2mm 9.4A@120Hz ±20% 螺栓,D76.2xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS