UAQ2G560MRD3
MFR.Part #
UAQ2G560MRD3
JLCPCB Part #
C5110712
Package
Plugin,D22xL28mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 28mm 320mA@120Hz 400V 56uF ±20% 插件,D22xL28mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS