UFG1K330MPM
MFR.Part #
UFG1K330MPM
JLCPCB Part #
C1583349
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 12.5mm 130mA@120Hz 33uF 5mm 80V ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS