LNR1V154MSEN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNR1V154MSEN
JLCPCB Part #
C1617780
Package
Bolt,D63.5xL103mm
Description
-40℃~+85℃ 0.15F 103mm 16.675A@10kHz 28.6mm 35V 5000hrs@85℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS